08025KA-12Q-EL-00 NMB Tech
  • Part Number: 08025KA-12Q-EL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X25MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08025KA-12Q-EL-00 NMB Tech
    08025KA-12Q-EL-00 NMB Tech
    08025KA-12Q-EL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08025KA-12Q-EL-00 is described as FAN 12VDC 80X25MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP