08025KA-12N-ET-00 NMB Tech
  • Part Number: 08025KA-12N-ET-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X25MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08025KA-12N-ET-00 NMB Tech
    08025KA-12N-ET-00 NMB Tech
    08025KA-12N-ET-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08025KA-12N-ET-00 is described as FAN 12VDC 80X25MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM