08020SA-24L-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08020SA-24L-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 80X20MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08020SA-24L-AA-00 NMB Tech
    08020SA-24L-AA-00 NMB Tech
    08020SA-24L-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08020SA-24L-AA-00 is described as FAN 24VDC 80X20MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA