08020SA-24K-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08020SA-24K-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 31CFM, Std 2 wire, 80mmSQx20mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 08020SA-24K-AA-00 NMB Tech
    08020SA-24K-AA-00 NMB Tech
    08020SA-24K-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 08020SA-24K-AA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 31CFM, Std 2 wire, 80mmSQx20mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE