08020SA-24J-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08020SA-24J-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 27.5CFM, Std 2 wire, 80mmSQx20mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 08020SA-24J-AA-00 NMB Tech
    08020SA-24J-AA-00 NMB Tech
    08020SA-24J-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 08020SA-24J-AA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 27.5CFM, Std 2 wire, 80mmSQx20mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A