08020SA-12L-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 08020SA-12L-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X20MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08020SA-12L-AL-00 NMB Tech
    08020SA-12L-AL-00 NMB Tech
    08020SA-12L-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08020SA-12L-AL-00 is described as FAN 12VDC 80X20MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"