08020SA-12K-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 08020SA-12K-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X20MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08020SA-12K-AL-00 NMB Tech
    08020SA-12K-AL-00 NMB Tech
    08020SA-12K-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08020SA-12K-AL-00 is described as FAN 12VDC 80X20MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE