08020SA-12J-EA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08020SA-12J-EA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X20MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08020SA-12J-EA-00 NMB Tech
    08020SA-12J-EA-00 NMB Tech
    08020SA-12J-EA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08020SA-12J-EA-00 is described as FAN 12VDC 80X20MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM