08015KA-24N-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 08015KA-24N-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 80X15MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08015KA-24N-AL-00 NMB Tech
    08015KA-24N-AL-00 NMB Tech
    08015KA-24N-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08015KA-24N-AL-00 is described as FAN 24VDC 80X15MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM