08015KA-24L-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08015KA-24L-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 80X15MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08015KA-24L-AA-00 NMB Tech
    08015KA-24L-AA-00 NMB Tech
    08015KA-24L-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08015KA-24L-AA-00 is described as FAN 24VDC 80X15MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE