08015KA-12N-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 08015KA-12N-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X15MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08015KA-12N-AL-00 NMB Tech
    08015KA-12N-AL-00 NMB Tech
    08015KA-12N-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08015KA-12N-AL-00 is described as FAN 12VDC 80X15MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE