08015KA-12M-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 08015KA-12M-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X15MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08015KA-12M-AL-00 NMB Tech
    08015KA-12M-AL-00 NMB Tech
    08015KA-12M-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08015KA-12M-AL-00 is described as FAN 12VDC 80X15MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE