06023GA-12K-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06023GA-12K-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X23MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06023GA-12K-AA-00 NMB Tech
    06023GA-12K-AA-00 NMB Tech
    06023GA-12K-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06023GA-12K-AA-00 is described as FAN 12VDC 60X23MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE