06020VA-24Q-CAS-0 NMB Tech
  • Part Number: 06020VA-24Q-CAS-0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 60X20MM 24VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06020VA-24Q-CAS-0 NMB Tech
    06020VA-24Q-CAS-0 NMB Tech
    06020VA-24Q-CAS-0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06020VA-24Q-CAS-0 is described as FAN 60X20MM 24VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM