06020SA-12N-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 06020SA-12N-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X20MM LOCK ROTOR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06020SA-12N-AL-00 NMB Tech
    06020SA-12N-AL-00 NMB Tech
    06020SA-12N-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06020SA-12N-AL-00 is described as FAN 12VDC 60X20MM LOCK ROTOR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A