06020SA-12N-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06020SA-12N-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 12VDC, 20.5CFM, Std 2 wire, 60mmSQx20mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 06020SA-12N-AA-00 NMB Tech
    06020SA-12N-AA-00 NMB Tech
    06020SA-12N-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 06020SA-12N-AA-00 is described as Product Description: Fan, 12VDC, 20.5CFM, Std 2 wire, 60mmSQx20mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT