06020SA-12M-EA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06020SA-12M-EA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X20MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06020SA-12M-EA-00 NMB Tech
    06020SA-12M-EA-00 NMB Tech
    06020SA-12M-EA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06020SA-12M-EA-00 is described as FAN 12VDC 60X20MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"