06015VA-24M-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015VA-24M-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 60X15MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06015VA-24M-AA-00 NMB Tech
    06015VA-24M-AA-00 NMB Tech
    06015VA-24M-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06015VA-24M-AA-00 is described as FAN 24VDC 60X15MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"