06015VA-24L-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015VA-24L-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 60X15MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06015VA-24L-AA-00 NMB Tech
    06015VA-24L-AA-00 NMB Tech
    06015VA-24L-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06015VA-24L-AA-00 is described as FAN 24VDC 60X15MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"