06015VA-12N-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015VA-12N-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X15MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06015VA-12N-AL-00 NMB Tech
    06015VA-12N-AL-00 NMB Tech
    06015VA-12N-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06015VA-12N-AL-00 is described as FAN 12VDC 60X15MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE