06015VA-12N-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015VA-12N-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X15MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06015VA-12N-AA-00 NMB Tech
    06015VA-12N-AA-00 NMB Tech
    06015VA-12N-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06015VA-12N-AA-00 is described as FAN 12VDC 60X15MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"