06015VA-12M-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015VA-12M-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X15MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06015VA-12M-AL-00 NMB Tech
    06015VA-12M-AL-00 NMB Tech
    06015VA-12M-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06015VA-12M-AL-00 is described as FAN 12VDC 60X15MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK