06015VA-12K-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015VA-12K-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 60X15MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 06015VA-12K-AL-00 NMB Tech
    06015VA-12K-AL-00 NMB Tech
    06015VA-12K-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 06015VA-12K-AL-00 is described as FAN 12VDC 60X15MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT