06015KA-24L-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015KA-24L-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 14.1CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 06015KA-24L-AA-00 NMB Tech
    06015KA-24L-AA-00 NMB Tech
    06015KA-24L-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 06015KA-24L-AA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 14.1CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V