06015KA-12M-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015KA-12M-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 12VDC, 15.9CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 06015KA-12M-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12M-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12M-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 06015KA-12M-AA-00 is described as Product Description: Fan, 12VDC, 15.9CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM