06015KA-12L-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015KA-12L-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 12VDC, 14.1CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 06015KA-12L-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12L-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12L-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 06015KA-12L-AA-00 is described as Product Description: Fan, 12VDC, 14.1CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB