06015KA-12K-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015KA-12K-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 12VDC, 11.6CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 06015KA-12K-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12K-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12K-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 06015KA-12K-AA-00 is described as Product Description: Fan, 12VDC, 11.6CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP