06015KA-12J-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 06015KA-12J-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 12VDC, 6.7CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 06015KA-12J-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12J-AA-00 NMB Tech
    06015KA-12J-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 06015KA-12J-AA-00 is described as Product Description: Fan, 12VDC, 6.7CFM, Std 2 wire, 60mmSQx15mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM