04028VA-24N-CA-00 NMB Tech
  • Part Number: 04028VA-24N-CA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 40X28MM 24VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 04028VA-24N-CA-00 NMB Tech
    04028VA-24N-CA-00 NMB Tech
    04028VA-24N-CA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 04028VA-24N-CA-00 is described as FAN 40X28MM 24VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM