04028DA-12R-AU-F0 NMB Tech
  • Part Number: 04028DA-12R-AU-F0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 04028DA-12R-AU-F0 NMB Tech
    04028DA-12R-AU-F0 NMB Tech
    04028DA-12R-AU-F0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 04028DA-12R-AU-F0 is described as FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A