04020VA-24Q-CA-00 NMB Tech
  • Part Number: 04020VA-24Q-CA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 40X20MM 24VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 04020VA-24Q-CA-00 NMB Tech
    04020VA-24Q-CA-00 NMB Tech
    04020VA-24Q-CA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 04020VA-24Q-CA-00 is described as FAN 40X20MM 24VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA