04020KA-12K-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 04020KA-12K-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 40X20MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 04020KA-12K-AL-00 NMB Tech
    04020KA-12K-AL-00 NMB Tech
    04020KA-12K-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 04020KA-12K-AL-00 is described as FAN 12VDC 40X20MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE