04015KA-24N-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 04015KA-24N-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 40X15MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 04015KA-24N-AA-00 NMB Tech
    04015KA-24N-AA-00 NMB Tech
    04015KA-24N-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 04015KA-24N-AA-00 is described as FAN 24VDC 40X15MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP