04015KA-12M-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 04015KA-12M-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 40X15MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 04015KA-12M-AA-00 NMB Tech
    04015KA-12M-AA-00 NMB Tech
    04015KA-12M-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 04015KA-12M-AA-00 is described as FAN 12VDC 40X15MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE