03828DA-12Q-AU-00 NMB Tech
  • Part Number: 03828DA-12Q-AU-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 38X28MM 4WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 03828DA-12Q-AU-00 NMB Tech
    03828DA-12Q-AU-00 NMB Tech
    03828DA-12Q-AU-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 03828DA-12Q-AU-00 is described as FAN 12VDC 38X28MM 4WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"