YB25WCKW01-1F12-JF NKK Switches
  • More about YB25WCKW01-1F12-JF NKK Switches
    YB25WCKW01-1F12-JF is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Pushbutton Switches category. YB25WCKW01-1F12-JF is described as SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by NKK Switches
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM