YB225CWCKW01-5C12-CB NKK Switches
  • More about YB225CWCKW01-5C12-CB NKK Switches
    YB225CWCKW01-5C12-CB is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Pushbutton Switches category. YB225CWCKW01-5C12-CB is described as SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V