YB05KW01-5F24-JF NKK Switches
  • More about YB05KW01-5F24-JF NKK Switches
    YB05KW01-5F24-JF NKK Switches
    YB05KW01-5F24-JF is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. YB05KW01-5F24-JF is described as INDICATOR PB RND GREEN 24V ILLUM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM