YB04KW01-5C24-JC NKK Switches
  • More about YB04KW01-5C24-JC NKK Switches
    YB04KW01-5C24-JC NKK Switches
    YB04KW01-5C24-JC is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. YB04KW01-5C24-JC is described as LED PANEL INDICATOR RED 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NKK Switches
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP