YB02KW01-5F24-JF NKK Switches
  • More about YB02KW01-5F24-JF NKK Switches
    YB02KW01-5F24-JF NKK Switches
    YB02KW01-5F24-JF is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. YB02KW01-5F24-JF is described as INDICATOR PB RND GRN 24V ILLUM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE