YB02KW01-5F12-JF NKK Switches
  • More about YB02KW01-5F12-JF NKK Switches
    YB02KW01-5F12-JF NKK Switches
    YB02KW01-5F12-JF is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. YB02KW01-5F12-JF is described as LED PANEL INDICATOR GRN 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH