YB01KW01-5C24-JC NKK Switches
  • More about YB01KW01-5C24-JC NKK Switches
    YB01KW01-5C24-JC NKK Switches
    YB01KW01-5C24-JC is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. YB01KW01-5C24-JC is described as INDICATOR PB SQ RED LED 24V ILL. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT