P01-12G-2A NKK Switches
  • More about P01-12G-2A NKK Switches
    P01-12G-2A NKK Switches
    P01-12G-2A is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. P01-12G-2A is described as INCAND PANEL INDICATOR BLUE 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"