P01-12D-2A NKK Switches
  • More about P01-12D-2A NKK Switches
    P01-12D-2A NKK Switches
    P01-12D-2A is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. P01-12D-2A is described as INCAND PANEL INDICATOR ORN 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK