P01-12C-1B NKK Switches
  • More about P01-12C-1B NKK Switches
    P01-12C-1B NKK Switches
    P01-12C-1B is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. P01-12C-1B is described as INCAND PANEL INDICATOR RED 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NKK Switches
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE