LB02KW01-12-GJ NKK Switches
  • More about LB02KW01-12-GJ NKK Switches
    LB02KW01-12-GJ NKK Switches
    LB02KW01-12-GJ is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. LB02KW01-12-GJ is described as INCAND PANEL INDICATOR BLUE 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM