LB01GW01-12-GJ NKK Switches
  • More about LB01GW01-12-GJ NKK Switches
    LB01GW01-12-GJ NKK Switches
    LB01GW01-12-GJ is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. LB01GW01-12-GJ is described as IND PB ILLUM SQ GRAY 12V BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM