LB01GW01-12-FJ NKK Switches
  • More about LB01GW01-12-FJ NKK Switches
    LB01GW01-12-FJ NKK Switches
    LB01GW01-12-FJ is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. LB01GW01-12-FJ is described as IND PB ILLUM SQ GRAY 12V GREEN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NKK Switches
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"