KB02KW01-28-JC NKK Switches
  • More about KB02KW01-28-JC NKK Switches
    KB02KW01-28-JC NKK Switches
    KB02KW01-28-JC is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. KB02KW01-28-JC is described as INCAND PANEL INDICATOR RED 28V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH