KB02KW01-28-FF NKK Switches
  • More about KB02KW01-28-FF NKK Switches
    KB02KW01-28-FF NKK Switches
    KB02KW01-28-FF is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. KB02KW01-28-FF is described as INCAND PANEL INDICATOR GRN 28V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM